Голлівудська усмішка – це статус, краса і здоров’я. Лише одиницям природа дарує естетично красивий і безпроблемний зубний ряд. Ще меншій кількості вдається зберегти його до дорослого віку. Зуби неминуче сточуються з часом, їх псує карієс і інші захворювання, з’являються тріщини, відколи, потемніння зубної емалі і дефекти. На щастя, сьогодні є маса способів виправити ситуацію і обзавестися рівними білими зубами, які будуть радувати вас не тільки зовнішнім виглядом, але і здоровим станом. Ціна питання залежить від стану ротової порожнини і використовуваного методу для його поліпшення.

 

Установка вінірів – сім бід одна відповідь 

Один з найефективніших способів отримати голлівудську посмішку – установка вінірів. Це спеціальні накладки з композиту, кераміки, фарфору або інноваційних матеріалів, які повністю змінюють зовнішній вигляд пацієнта. На вініри вартість залежить від обраного матеріалу і особливостей роботи клініки. Наприклад, керамічні обходяться в середньому 6500 за один зуб, ультратонкі люмініри від 8500 грн (без урахування попередньої підготовки зубів). Вініри в Люми-Дент обійдуться дешевше, так як стоматологічна клініка має власну зуботехнічну лабораторію, де накладки виготовляються по зліпкам зубів пацієнтів.

Варто також враховувати, що в вартість вінірів входить не тільки ваша естетична привабливість. Накладки допомагають здобути білі зуби, а також усунути масу різних дефектів:

  • неправильний прикус;
  • наявність діастем;
  • коригувати форму і розмір зубів;
  • відколи, тріщини;
  • десневу посмішку.

Під час підготовки ваші зуби обов’язково піддаються професійному чищенню, усувається карієс і інші захворювання. А в подальшому при дотриманні правил догляду накладки будуть надійно захищати зуби від розвитку різних хвороб. І тільки уявіть, сплативши один раз вартість вінірів – ви будете насолоджуватися бездоганним відображенням у дзеркалі протягом 15-20 років!

 

Неправильний прикус – рівняємо зуби брекет системами 

Якщо від природи у вас білі зуби, але кривизна їх посадки заважає вам посміхатися без сорому, ситуацію виправить установка брекетів. Сучасні брекет-системи пішли далеко вперед від громіздких, болючих і незручних конструкцій минулого. Найбільш доступні за ціною ортодонтичні пластинки – від 4000 грн. Також є брекети:

  • металеві;
  • з саморегулюванням;
  • керамічні;
  • сапфірові.

І навіть непомітні для оточуючих лінгвальні, які ставлять на внутрішню поверхню зубного ряду.

 

Потемніла або пожовкла зубна емаль 

Буває і таке, що в цілому зуби в порядку, але стан зубної емалі псує естетику ротової порожнини. В цьому випадку виручить відбілювання, яке також налічує кілька різновидів процедур: лазерне, домашнє, фотовибілювання… А можливо вам буде досить просто комплексної гігієнічної чистки, під час якої повністю усувається наліт і зубний камінь, що також впливає на візуальне сприйняття білизни зубів.

Сучасні методи відбілювання не тільки безпечні і безболісні, але і допомагають зміцнити зубну емаль, усунути підвищену чутливість. Причому вартість цього методу найбільш доступна, а видимий результат можна отримати всього за один сеанс. 

 

Професійна естетична стоматологія – комплексне рішення проблем 

Є також маса інших способів здобути голлівудську посмішку. Хороший стоматолог обов’язково підбере комплекс заходів індивідуально, щоб маніпуляції були найменш травматичні, посильні пацієнтові фінансово, а результат відповідав очікуванням. Не відкладайте на завтра можливість набути впевненості в собі, привабливість і здоров’я. Запишіться на безкоштовну консультацію і дізнайтеся, яка з процедур підійде саме вам!