Керамічні вініри виготовлені за технологією Emax – одне з останніх досягнень сучасної стоматології. Вони міцні, естетично привабливі і дозволяють вирішити масу проблем зубного ряду. Установка вінірів компенсує діастеми, малу висоту зубів, кривизну, клиновидність, усуває відколи ріжучого краю, мікротріщини, потемніння, пожовтіння, вроджені дефекти емалі, протистоять її стиранню. Технологія Emax вінірингу застосовується для «зони посмішки», їх встановлюють на передні верхні і нижні зуби до 10 і 8 відповідно. А переваги найкраще опишуть 5 фактів, які говорять самі за себе.

 

Максимальна природність

Dental Veneers

Вініри Emax виготовляють з пресованої склокераміки на основі дісилікат літію. Матеріал має високі оптико-естетичні властивості. Його напівпрозорість дозволяє домогтися максимально природного ефекту, найбільш наближеного до натуральної емалі зуба. Інтенсивність кольору і ступінь світлопроникності підбирається індивідуально з широкої палітри відтінків. Є білосніжні керамічні вініри з палітри Bleach (4 варіанти), а також 16 відтінків базової палітри A-D. Більш того, підсумковий колір накладки можна коригувати барвниками стоматологічного цементу. Завдяки цьому технологія вінірингу Emax підходить навіть для мікропротезування 1 зуба – він не буде відрізнятися від рідних зубів пацієнта.

 

Високий запас міцності

Дісилікат-літієва склокераміка дуже міцна, не схильна до сколів і мікротріщин. На відміну від більш ранніх технологій, установка вінірів проводиться не тільки на зовнішню поверхню зуба, але і на ріжучий край. Це забезпечує більш надійну фіксацію, можна не переживати, що мікропротези відваляться при відкушуванні їжі. Для виготовлення вінірів Emax використовуються воскові зліпки щелепи пацієнта і комп’ютерне 3D моделювання, що виключає будь-які похибки і гарантує точне позиціонування накладок.

 

Стабільність кольору 

Матеріал не змінює свій відтінок протягом усього терміну служби. Виробники дають гарантію на керамічні вініри 7-10 років, але на практиці при правильному догляді вони можуть прослужити до 25. Догляд за пресованої керамікою також мінімальний, на відміну від композитних матеріалів вона не вимагає періодичної полірування. Все що потрібно:

  • чистити зуби 2 рази в день не абразивними пастами;
  • 2 рази на рік проходити профілактичний огляд у стоматолога;
  • не наражати вініри надмірним навантаженням (гризти горіхи, перекушувати нитку і т.п).

Також по мірі необхідності 1-2 рази в рік бажано проходити професійну чистку в стоматологічному кабінеті.

 

Мінімальне інвазивне препарування

Товщина накладок всього 0,3-0,5 мм, тому установка вінірів проходить з мінімальним сточуванням зубної емалі, а в деяких випадках лікарям вдається обійтися зовсім без препарування. При необхідності вирівнюється поверхня, ріжучий край, коригується форма зуба. Але це щадне обточування на товщину вініра, яке зберігає обсяг здорової тканини. Зуб залишається живим, при цьому надійно захищеним від карієсу, утворення мікротріщин. 

 

Висока біосумісність 

Дісилікатна кераміка біосумісна з тканинами людського організму. Вона не викликає алергії, не вступає в реакцію з мікрофлорою ротової порожнини. За рахунок тонкого краю мікропротеза, який закінчується біля ясна або над його кордоном – ризик запалення сполучних тканин зводиться до мінімуму.

При виборі клініки для установки вінірів важливо звернути увагу на кваліфікацію зубного техніка і ортодонта. Добре, якщо фахівці не тільки вміють застосовувати технологію Emax вінірингу, але і мають у своєму розпорядженні власну лабораторію для виготовлення накладок, закуповують блоки дісилікат літію безпосередньо у виробника Emax. Це гарантує якість, виключає підробки і забезпечує більш доступну ціну, ніж у посередників.