Вініринг – одна з найпопулярніших процедур в естетичній стоматології. Керамічні вініри Люмі-Дент, виготовлені за індивідуальними зліпками, дозволяють коригувати безліч недоліків, починаючи від кольору зубної емалі і закінчуючи корекцією кривих зубів, неправильним прикусом. накладки на зуби можна виготовити з декількох матеріалів – композиту, цирконію, кераміки. Вініри з кераміки заслужено лідирують в рейтингу популярності, як серед пацієнтів, так і серед стоматологів. 

 

Можливість повторити природну форму зуба

Кераміка дозволяє виконувати дуже тонкі роботи, повторювати природну форму зуба, імітувати його індивідуальні особливості. Залежно від різновиду, товщина накладок може бути від 0,2 до 0,6 мм. Найтонші люмініри і ультраніри можна встановити, навіть не вдаючись до травмуючого обточуванні зубної емалі. До того ж по міцності вони вийдуть кращі, ніж композитні мікропротези.

 

Різноманіття відтінків і стабільність кольору

Робота з керамікою дозволяє відтворити не лише гарну природну форму зубів, але і природну білизну. З палітри в 20 і більше відтінків стоматолог може підібрати, як сяючу голлівудську усмішку, так і максимально природний колір, який повторить тон рідної емалі. Остання особливість робить вініри з кераміки підходящим варіантом, якщо потрібно реставрувати тільки один або кілька зубів.

Матеріал має світлопроникність або прозорість (рівень якої можна регулювати) це дарує зубам природний градієнт переходу кольору. Досвідчений стоматолог може зробити керамічні вініри такими, що візуально їх не відрізнити від своїх красивих і здорових зубів. До того ж обраний відтінок не змінюється, не темніє і не жовтішає в процесі носіння.

Для порівняння, композитні матеріали не мають прозорості, а тому зуби виглядають не природними, пластиковими. До того ж композит досить крихкий і характерний нестабільністю кольору. Сьогодні все більше клінік використовують його лише як тимчасовий варіант на одному з етапів комплексного лікування.

 

Міцний хімічний зв’язок з поверхнею зуба

Фотополімерний клей або стоматологічний цемент створюють міцний зв’язок між поверхнею зуба і мікропротезом. Якісні вініри це буквально монолітна конструкція з рідними зубами. А це означає:

  • бездоганну міцність кріплення;
  • відсутність ризику попадання частинок їжі або бактерій до поверхні зуба;
  • захист від карієсу.

Так що естетична стоматологія це не тільки про красу, а й про здоров’я! Для порівняння, цирконієві вініри неможливо настільки надійно прикріпити до емалі, так як не існує методу створити подібний хімічний зв’язок.

 

Швидкість виготовлення

Виготовлення керамічних вінірів займає від 1 до 2 тижнів, в залежності від різновиду. Деякі варіанти мікропротезів, наприклад оригінальні люмініри з США доводиться чекати більше місяця. З одного боку, це не здається суттєвою перевагою, але уявіть, якщо ваш вінір потребуватиме заміни? Швидше ви віддасте перевагу поставити новий більш оперативно, ніж через місяць.

 

Стійкість до зубного нальоту і інших негативних факторів

Якісні вініри зі склокераміки вкрай стійкі до зубного нальоту, не вимагають регулярного полірування. Досить елементарних заходів по догляду, щоб вони прослужили свої 10-20 років без заміни та ремонту. Найголовніше гігієнічна чистка два рази в день, профілактичне відвідування стоматолога раз на півроку. 

Незважаючи на високі показники механічної міцності, вініри з кераміки накладають і свої обмеження на пацієнта. Як і у випадку з іншими варіантами матеріалів, після установки мікропротезів не можна розгризати горіхи або інші тверді продукти харчування, предмети. Бажано не зловживати фарбувальними напоями (червоне вино, кава, чай) і тютюнопалінням.